Praznik Brezmadežne in skupina Svetnik

V dneh, ko se nam na vsakem koraku ponuja hrup veselega decembra, smo se na praznik Brezmadežne zbrali v tišini šturske cerkve. No, adventna molitev za mlade ni bila ravno povsem v tišini, saj sta jo oblikovala in vodila člana skupine Svetnik. A kljub temu, da smo Boga slavili s pesmijo in glasbo, je bilo dovolj priložnosti, da smo pred Njega pokleknili brez besed in pustili, da On napolni tišino v naših srcih. Med molitvijo nas je nagovorilo tudi pričevanje Tadeja Vindiša, pevca skupine Svetnik, ki je pripovedoval, kako je Bog deloval v njegovem življenju. Čeprav prihaja iz krščanske družine in se mu niso zgodila velika spreobrnenja, je v mladostnem iskanju tudi on prehodil kar nekaj stranpoti. A Bog ga je poklical k sebi in mu po vsakdanjih dogodkih pokazal svojo milost in mogočnost. Tadej je spoznal, da lahko Boga oznanja s svojim glasbenim talentom. Tudi mi smo prav tako poklicani, da pustimo Bogu, da deluje po naših talentih.