Priprave na oratorij

Od petka 24. maja 2019 popoldne pa skozi vso soboto se je preko dvajset animatorjev že drugič zbralo v šturskem župnišču, kjer so se pripravljali na poletni oratorij. Živahni mladi polni idej in želje otrokom obogatiti poletne dni, so se v petek zvečer najprej zagrizli v pripravo delavnic. Združili so svoje talente in pripravili pester izbor. Po tem jih je nagovoril župnik Zoran z željo, da bi sporočilo, ki ga bodo poleti delili otrokom, najprej sami čim globlje doživeli.
V soboto so animatorji preko igranih katehez skušali pridobiti čim več novih izkušenj in nasvetov, kako se srečevati z različnimi izzivi, ki jih prinaša njihovo vodenje. Po tej izkušnji pa so se zavzeto lotili najrazličnejših tehničnih priprav. Nekaj od njih razkrivajo slike, marsikaj pa so bo videlo v prvih dneh julija. Animatorji jih že komaj pričakujejo, gotovo tudi otroci.
dav
dav
dav
dav
dav