Obvestilo župljanom za obrede velikega tedna

Ker se z velikim četrtkom prepoveduje udeležba vernikov pri obredih v cerkvi, boste lahko z obredi iz župnijske cerkve povezani na razdaljo. Od torka zvečer lahko spremljate preko You Tube kanala župnije Šturje ali preko ZOOMa. Da bi bila bogoslužja čim bolj nemoteča, priporočamo spremljanje preko You Tuba, naj le sodelavci vstopajo preko ZOOMa.

Preko spleta boste lahko spremljali naslednje dogodke:

Maša Velikega četrtka v četrtek ob 19h, po maši prenos Najsvetejšega, sledi sveto obhajilo na vratih cerkve in nato molitvena ura.

Veliki petek: ob 15h križev pot, obred Velikega petka v petek ob 19h, sledi delitev svetega obhajila na vratih cerkve.

Velika sobota: Blagoslov velikonočnega ognja ob 8h, blagoslov velikonočnih jedil ob 16h, vstajenjska maša ob 19h, sledi sveto obhajilo na vratih cerkve.

Velikonočna nedelja: Maša ob 10h, sledi sveto obhajilo na vratih cerkve.

Velikonočni ponedeljek: Maša ob 10h, sledi sveto obhajilo na vratih cerkve.

Na prvo veliko noč je šlo najprej vse narobe, a iz tega je zasijala svetloba velikonočnega jutra. Naj nas tudi letos v teh posebnih razmerah trpeči in vstali Gospod napolni z velikonočnim veseljem.

župnik Zoran s tehnično ekipo