Šturski pevci v Sočergi

Na nedeljo Jezusovega krsta je župnijski zbor iz Šturij sodeloval pri sveti maši v Sočegi, kjer je župnik naš rojak g. Boštjan Fegic. Pri maši je g. škof Jurij Bizjak blagoslovil obnovitvena dela v župnijski cerkvi. Pri obnovi cerkve so sodelovali tudi župljani iz Šturij. Za nova okna je poskrbel Matjaž Zavadlal iz Žapuž, beljenje cerkve pa je vodil Jožef Kopačin iz Žapuž. Tako je bila slovesnost v Sočergi zaznamovana tudi z razimi sodelavci iz Šturij. Iskrene čestitke g. Boštjanu, ki je v tako majhni župniji uspel obnoviti župnijsko cerkev v Sočergi. Skupaj z njim se veselimo tega dogodka. Naj bo lepa obnovljena cerkev spodbuda za še večjo vnemo pri češčenju Jezusa v Sočegerski župnijski cerkvi.