Škofijsko srečanje pritrkovalcev 2024

V nedeljo, 5. maja, se je v podružnični cerkvi Svetega Križa na Kojskem odvijalo srečanje pritrkovalcev Koprske škofije, ki smo se ga udeležili tudi Šturski predstavniki.

Petnajst skupin iz trinajstih župnij je tam, po slovesnih litanijah Matere Božje pred edinim starogotskim krilnim oltarjem v Sloveniji, v kratki točki pokazalo svoje znanje. Uro in pol pritrkovanja so prišli poslušat prebivalci Goriških brd in okolice. Na koncu smo vsi dobili priznanje za sodelovanje, pet skupin pa je bilo povabljenih na vseslovensko srečanje, ki bo septembra v Ljubljani. Z veseljem vam sporočamo, da smo med njimi tudi mi.

Hvala za vso podporo in pohvale, ki smo jih deležni. Z veseljem bomo svoje delo opravljali naprej Bogu v čast in ljudem v veselje.

Neža, Vida in David