Miklavževanje 2016

V soboto, 3. decembra nas je v šturski župniji obiskal sveti Miklavž. Številni otroci in njihovi starši, ki so se zbrali v Marijinem domu, so si najprej ogledali kratko Miklavževo dramsko igrico, ki so jo odigrala dekleta iz 7. in 5. razreda. Prijetno igrico, v kateri sta se dedek in babica pogovarjala o svetem Miklavžu s svojimi vnučki, so s petjem popestrili tudi naši najmlajši pevci. Temu pa je sledil težko pričakovani prihod svetega Miklavža v spremstvu angelčkov in parkeljčka. Sveti Miklavž je otroke lepo pozdravil, jih nagovoril ter jim razdelil darila. Otroci so mu obljubili, da bodo tudi prihodnje leto pridni, poslušni ter da bodo radi molili. Med pesmijo so otroci svetemu Miklavžu pomahali v slovo z željo, da jih naslednje leto zopet obišče. Več pa v naslednji fotogaleriji…